oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
weselne Wrocław Wybierz inną kategorię

Czerwone buty

miniaturka zespołu

weselne biesiadne nagłośnienie imprez

Czerwone Buty to zespół muzyczny z Wrocławia grający w 100% na żywo.Istniejemy od ponad 10 lat. W tym okresie doceniło nas wielu kontrahentów własnych oraz dodatkowo spółki tj.: Eurobank, Ford Polska, Mediamarkt, Knauf Polska, Shattdecor, Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów, Hasco Lek, Cargill Polska, WPO Alba, Alhena i wiele ...

Gutek Band- na żywo

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Gutek Band- na żywo składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół w pięcioosobowym składzie, grający muzykę na żywo (100 % live). Obsługujemy muzycznie wszystkie... (gutek band)

Picasso MGI

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Picasso MGI składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). JESZCZE NIGDY NIE WIDZIELIŚMY CZEGOŚ TAKIEGO NA WESELU ! Obejrzyjcie koniecznie film - Cristal Violin... (baza weselnych zespołów muzycznych)

Satisfaction Live Cover Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Satisfaction Live Cover Band składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). SATISFACTION to zawodowy live cover band z Wrocławia. Jesteśmy muzykami na co dzień związanymi z wrocławską... (zespół satisfaction)

grajmofon

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół grajmofon składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). Grajmofon to zespół złożony z szóstki młodych muzyków, którzy wiedzą jak rozkręcić każdą imprezę. Gramy... (grajmofon opinie)

New Transformation (Wrocław)

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół New Transformation (Wrocław) składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). New Transformation The Best Event's Band Szukasz zespołu na wesele lub imprezę okolicznościową? Chciałbyś... (kapele-wesele.pl#newwindow=1)

Refleks band

miniaturka zespołu

weselne wodzirej biesiadne nagłośnienie imprez

Zespół muzyczny REFLEKS to grupa utalentowanych muzyków działająca na rynku od ponad 25 lat. Posiadamy na swoim koncie mniej więcej 1000 imprez tanecznych, plenerowych, dancingowych, korporacyjnych i kilka innych (w tym blisko 600 przyjęć weselnych). Grupa korzysta z długoletniego doświadczenia estradowego, ma świetny kontakt z ...

DJ VICO

miniaturka zespołu

weselne wodzirej biesiadne nagłośnienie imprez

Moją dużą zaletą jako DJ"a VICO a zarazem wodzirejem i prezenterem muzycznym jest niewątpliwie to, że nie stosuję muzycznych szablonów. Każdorazowo w czasie prowadzonych przeze mnie imprez jako wodzirej i prezenter muzyczny dostosowuję rodzaj granej muzyki zarówno do gustów muzycznych odbiorców, jak również ich wieku oraz ...

DUO VIP cover band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół DUO VIP cover band składa się z -1 członków zespołu (wokal damsko/męski). Formacja muzyczna - DUO VIP -Podstawą składu jest duet muzyczny damsko-męski, ale gramy w formacjach... (zespol.duo.vip)

W okolicy Wrocławia

Inne kategorie

weselne Wrocław wodzirej Wrocław rockowe Wrocław ludowe Wrocław cygańskie Wrocław jazzowe Wrocław metalowe Wrocław disco polo Wrocław uliczne Wrocław biesiadne Wrocław orkiestra Wrocław nagłośnienie imprez Wrocław nauka gry na instrumentach Wrocław nauka tańca Wrocław

weselne w okolicy Wrocławia

zespół weselny Wrocław

filmy z kategorii weselne w Wrocławiu

Najlepsze zespoły na wesele z miejscowości Wrocław są zwłaszcza znane z dobrych umiejętności wodzirejskich , a dodatkowo całkiem przyzwoitych umiejętności muzycznych. Zespoły muzyczne na wesele Wrocław należy szukać w internetowej rzeczywistości bądź poprzez polecenia innych osób, które miały ślub w niedawnym czasie dbając o na to, że rynek szybko się zmienia. W globalnej sieci na naszej stronie jak i także kapele-wesele.pl wynajdą Państwo niezbędne dane do odnalezienia znakomitych zespołów na wesele.

Często wyszukiwane w Wrocławiu