oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

EKG Music Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół EKG Music Band składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). EKG Music Band powstał w 2008 roku. Grupa występuje w składzie pięcioosobowym, grając muzykę wyłącznie... (ekg band bochnia na weselu)

Zespół Do Rana

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół Do Rana składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół „Do Rana” uświetni dla państwa wszelkich imprez okolicznościowych, z najwyższą starannością o... (do rana bochnia cena)

w okolicy Bochni

~3 km Łapczyca (0)
~6 km Nowy Wiśnicz (0)
~6 km Rzezawa (0)
~9 km Królówka (0)
~9 km Sobolów (0)
~9 km Kłaj (0)
~10 km Bogucice (0)
~12 km Dziewin (0)
~12 km Brzesko (0)
~13 km Uszew (0)
~13 km Bratucice (0)
~13 km Lipnica Murowana (0)
~14 km Niegowić (0)
~14 km Brzezie (0)
~14 km Trzciana (0)
~14 km Drwinia (0)
~15 km Gnojnik (0)
~15 km Jadowniki (0)
~15 km Łapanów (0)

kategorie

weselne Bochnia wodzirej Bochnia rockowe Bochnia ludowe Bochnia cygańskie Bochnia jazzowe Bochnia metalowe Bochnia disco polo Bochnia uliczne Bochnia biesiadne Bochnia orkiestra Bochnia nagłośnienie imprez Bochnia nauka gry na instrumentach Bochnia nauka tańca Bochnia

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie adekwatnego zespołu. Mimo tego, że teoretycznie ich wybór jest zupełnie dość duży, to kilka par posiada dość duży problem z tym, żeby coś znaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą mieć pozajmowane terminy nawet na kilkanaście miesięcy wprzód, zatem praktycznie zespołu należy poszukiwać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego także warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Wielokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i zaraz robią rezerwację. Praktycznie najlepsze weselne kapele nawet nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu posiadają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Bochni

ostatnio dodane filmy w Bochni

Często szukane frazy w tej lokalizacji