oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: bocheński

Zespół Do Rana

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół Do Rana składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół „Do Rana” uświetni dla państwa wszelkich imprez okolicznościowych, z najwyższą starannością o... (do rana bochnia cena)

EKG Music Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół EKG Music Band składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). EKG Music Band powstał w 2008 roku. Grupa występuje w składzie pięcioosobowym, grając muzykę wyłącznie... (ekg band bochnia na weselu)

w okolicy Sobolowa

~9 km Bochnia (2)
~5 km Łapanów (0)
~6 km Łapczyca (0)
~6 km Królówka (0)
~7 km Trzciana (0)
~7 km Niegowić (0)
~8 km Nowy Wiśnicz (0)
~9 km Tarnawa (0)
~9 km Kłaj (0)
~10 km Gdów (0)
~11 km Kamionna (0)
~11 km Gruszów (0)
~11 km Brzezie (0)
~11 km Żegocina (0)
~13 km Stadniki (0)
~14 km Lipnica Murowana (0)
~14 km Zegartowice (0)
~14 km Nowe Rybie (0)
~14 km Rajbrot (0)
~15 km Rzezawa (0)
~15 km Raciechowice (0)

kategorie

weselne Sobolów wodzirej Sobolów rockowe Sobolów ludowe Sobolów cygańskie Sobolów jazzowe Sobolów metalowe Sobolów disco polo Sobolów uliczne Sobolów biesiadne Sobolów orkiestra Sobolów nagłośnienie imprez Sobolów nauka gry na instrumentach Sobolów nauka tańca Sobolów

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Sobolowie jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Sobolowie (bocheński) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Sobolowa cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Sobolowa na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Sobolowa służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.

Ostatnio dodane usługi w Sobolowie

Często szukane frazy w tej lokalizacji