oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: chrzanowski

TAKTON BAND

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół TAKTON BAND składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół powstał w 1994 roku, dzięki czemu posiada bardzo duże doświadczenie sceniczne,co pozwala na profesjonalną... (takton band kapele-wesele)

Positive Music

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Positive Music składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Jesteśmy zespołem powstałym na kanwie coraz bardziej profesjonalnego zapotrzebowania rynkowego. Wykonujemy...

BoogieSoul

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół BoogieSoul składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny BoogieSoul oferuje profesjonalną oprawę muzyczną:   przyjęć weselnych studniówek... (boogiesoul kapela weselna)

w okolicy Karniowic

~13 km Olkusz (3)
~11 km Alwernia (1)
~2 km Młoszowa (0)
~3 km Trzebinia (0)
~3 km Myślachowice (0)
~8 km Płaza (0)
~8 km Tenczynek (0)
~8 km Krzeszowice (0)
~8 km Gorenice (0)
~11 km Babice (0)
~12 km Bukowno (0)
~14 km Rudawa (0)
~14 km Przeginia (0)
~15 km Rybna (0)
~16 km Libiąż (0)

kategorie

weselne Karniowice wodzirej Karniowice rockowe Karniowice ludowe Karniowice cygańskie Karniowice jazzowe Karniowice metalowe Karniowice disco polo Karniowice uliczne Karniowice biesiadne Karniowice orkiestra Karniowice nagłośnienie imprez Karniowice nauka gry na instrumentach Karniowice nauka tańca Karniowice

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Karniowic, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Karniowic zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Karniowicach sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Karniowic, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Ostatnio dodane usługi w Karniowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji