oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Rybny

~7 km Alwernia (1)
~7 km Tenczynek (0)
~8 km Liszki (0)
~9 km Rudawa (0)
~9 km Brzeźnica (0)
~10 km Krzeszowice (0)
~10 km Ryczów (0)
~11 km Balice (0)
~11 km Spytkowice (0)
~11 km Wielkie Drogi (0)
~12 km Paszkówka (0)
~12 km Zabierzów (0)
~14 km Płaza (0)
~14 km Babice (0)
~15 km Bolechowice (0)
~15 km Przytkowice (0)
~15 km Karniowice (0)
~15 km Skawina (0)
~15 km Młoszowa (0)

kategorie

weselne Rybna wodzirej Rybna rockowe Rybna ludowe Rybna cygańskie Rybna jazzowe Rybna metalowe Rybna disco polo Rybna uliczne Rybna biesiadne Rybna orkiestra Rybna nagłośnienie imprez Rybna nauka gry na instrumentach Rybna nauka tańca Rybna

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Rybny, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Rybny zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Rybnie sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Rybny, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Ostatnio dodane usługi w Rybnie

Często szukane frazy w tej lokalizacji