oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: chrzanowski

TAKTON BAND

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół TAKTON BAND składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół powstał w 1994 roku, dzięki czemu posiada bardzo duże doświadczenie sceniczne,co pozwala na profesjonalną... (takton band kapele-wesele)

Positive Music

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Positive Music składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Jesteśmy zespołem powstałym na kanwie coraz bardziej profesjonalnego zapotrzebowania rynkowego. Wykonujemy...

BoogieSoul

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół BoogieSoul składa się z 3 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny BoogieSoul oferuje profesjonalną oprawę muzyczną:   przyjęć weselnych studniówek... (boogiesoul kapela weselna)

w okolicy Młoszowy

~15 km Olkusz (3)
~10 km Alwernia (1)
~1 km Trzebinia (0)
~2 km Karniowice (0)
~3 km Myślachowice (0)
~5 km Płaza (0)
~9 km Tenczynek (0)
~9 km Babice (0)
~10 km Krzeszowice (0)
~11 km Gorenice (0)
~13 km Bukowno (0)
~13 km Libiąż (0)
~15 km Rybna (0)

kategorie

weselne Młoszowa wodzirej Młoszowa rockowe Młoszowa ludowe Młoszowa cygańskie Młoszowa jazzowe Młoszowa metalowe Młoszowa disco polo Młoszowa uliczne Młoszowa biesiadne Młoszowa orkiestra Młoszowa nagłośnienie imprez Młoszowa nauka gry na instrumentach Młoszowa nauka tańca Młoszowa

Oprawa muzyczna na każdej imprezie okolicznościowej w Młoszowej jest bardzo potrzebna. Goście na takich imprezach jak wesela, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, rocznice czy koncerty świetnie bawią się przy dobrej muzyce. Ludzie wbrew pozorom lubią różne gatunki muzyczne i każdy zespół muzyczny znajdzie swoje miejsce na rynku, oczywiście jeżeli muzyka jest pasją grupy muzycznej lub muzyka. W przeciwnym przypadku bardzo trudno o zachowanie się na rynku przez dłuższy czas, ponieważ grozi takiemu muzykowi wypalenie zawodowe. Są sposób na wyjście z wypalenia zawodowego i są to m.in. stawianie sobie wyższych celów oraz zobaczenie możliwości jakie stoją przed dobrym muzykiem. W Młoszowej (chrzanowski) jest wiele znakomitych muzyków , którzy zajmują się różnymi gatunkami muzycznymi. Również disco polo ma swoje miejsce w tej branży, ponieważ ludzie wbrew obiegowej opinii chętnie słuchają gwiazd i wykonawców muzyki disco polo. Jeżeli dany muzyk jest powiązany z muzyką pasją, to bardzo widać podczas występów. Muzyk z Młoszowy cieszy się gdy występuje i pieniądze nie są dla niego najważniejsze, jednakże z drugiej strony warto odnotować, że dobry muzyk, tak samo jak dobry kucharz czy dentysta musi dobrze zarabiać. Koszt sprzętu do nagłośnienia imprez jak i oświetlania i innych dodatkowych kosztów jest sporo, a więc zarobek musi być adekwatny do włożonych pieniędzy na inwestycję w sprzęt audio i oświetleniowy, a także tego co nie da się tak łatwo obliczyć, mianowicie lat pracy spędzonych na nauce danego instrumentu czy też ogólnej teorii. Wielu początkujących muzyków z Młoszowy na początku się zniechęca, ponieważ nauka gry na instrumentach nie jest łatwa i warto to odnotować. Oczywiście muzycy z Młoszowy służą chętnie pomocą swoim młodszym kolegom w formie nauki gry na instrumentach oraz innych dodatkowych lekcjach jak np. nauki tańca dla najmłodszych i dorosłych.

Ostatnio dodane usługi w Młoszowej

Często szukane frazy w tej lokalizacji