oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: limanowski

Pianoband

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Pianoband składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Szukacie zespołu na swoją imprezę ? Dobrze trafiliście!  Jesteśmy wykształconymi, młodymi muzykami... (orkiestra weselna wizytowka)

w okolicy Kasinki Małej

~4 km Lubień (0)
~4 km Mszana Dolna (0)
~4 km Trzemeśnia (0)
~6 km Mszana Górna (0)
~6 km Pcim (0)
~7 km Kasina Wielka (0)
~9 km Niedźwiedź (0)
~10 km Wiśniowa (0)
~10 km Skomielna Biała (0)
~11 km Rabka-Zdrój (0)
~11 km Łętownia (0)
~12 km Tokarnia (0)
~12 km Skrzydlna (0)
~14 km Szczyrzyc (0)
~14 km Skawa (0)
~14 km Chabówka (0)
~14 km Skomielna Czarna (0)
~14 km Jurków (0)
~15 km Dobra (0)
~15 km Jordanów (0)
~15 km Myślenice (0)
~16 km Lubomierz (0)

kategorie

weselne Kasinka Mała wodzirej Kasinka Mała rockowe Kasinka Mała ludowe Kasinka Mała cygańskie Kasinka Mała jazzowe Kasinka Mała metalowe Kasinka Mała disco polo Kasinka Mała uliczne Kasinka Mała biesiadne Kasinka Mała orkiestra Kasinka Mała nagłośnienie imprez Kasinka Mała nauka gry na instrumentach Kasinka Mała nauka tańca Kasinka Mała

Wesele bez stosownej muzyki to nie jest prawdziwe wesele - takie zdanie zapewne będzie miała zdecydowana większość par organizujących ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. W końcu wszakże powinno się się na nim doskonale bawić, a przy rozmowach cioć i wujków raczej dobrej zabawy nie będzie. Dlatego też na większości wesel jakaś muzyka się pojawia, czy to pod postacią kapeli grającej na żywo, czy DJ-a puszczającego znane utwory muzyczne. Oba te rozwiązania posiadają prywatne zalety i wady, między innymi powiązane z kosztami. Zespoły muzyczne na wesele składają się w większości sytuacji z paru osób, generalnie im skład grupy jest większy, tym więcej powinno się za usługę zapłacić. Natomiast w zamian dostaje się wiele godzin muzyki granej na żywo, a też multum zabaw i konkursów. W sytuacji zamawiania DJ-a do opłacenia będzie jedynie jedna osoba, zatem z całą pewnością będzie to znacznie tańsze rozwiązanie. Dalszym jego plusem będzie to, że wszystkie puszczane przeboje będą oryginalne, zatem nie będzie obaw, że zostaną źle poprzez kogoś zaśpiewane.

Ostatnio dodane usługi w Kasince Małej

Często szukane frazy w tej lokalizacji