oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: limanowski

Pianoband

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Pianoband składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Szukacie zespołu na swoją imprezę ? Dobrze trafiliście!  Jesteśmy wykształconymi, młodymi muzykami... (orkiestra weselna wizytowka)

w okolicy Szczyrzyna

~3 km Skrzydlna (0)
~3 km Jodłownik (0)
~4 km Zegartowice (0)
~5 km Wiśniowa (0)
~5 km Wilkowisko (0)
~7 km Kasina Wielka (0)
~7 km Raciechowice (0)
~7 km Gruszów (0)
~8 km Dobra (0)
~9 km Tarnawa (0)
~10 km Nowe Rybie (0)
~11 km Stadniki (0)
~11 km Tymbark (0)
~11 km Łapanów (0)
~11 km Jurków (0)
~13 km Dobczyce (0)
~13 km Kamionna (0)
~13 km Gdów (0)
~14 km Kasinka Mała (0)
~14 km Mszana Dolna (0)
~14 km Trzciana (0)
~15 km Mszana Górna (0)
~15 km Słopnice (0)
~15 km Trzemeśnia (0)
~15 km Zakliczyn (0)

kategorie

weselne Szczyrzyc wodzirej Szczyrzyc rockowe Szczyrzyc ludowe Szczyrzyc cygańskie Szczyrzyc jazzowe Szczyrzyc metalowe Szczyrzyc disco polo Szczyrzyc uliczne Szczyrzyc biesiadne Szczyrzyc orkiestra Szczyrzyc nagłośnienie imprez Szczyrzyc nauka gry na instrumentach Szczyrzyc nauka tańca Szczyrzyc

Na Śląsku bardzo popularne są biesiady. Także w innych rejonach Polski jak na przykład. Szczyrzyc jest to modna forma spędzania wolnego czasu. Często są przeprowadzane biesiady poprzez duże korporacji, które w ten sposób integrują osobistych pracowników i ich rodziny. Z całą pewnością jest to ubarwienie popularnego życia i sprawia, że pracownicy są bardziej lojalni w porównaniu do danej korporacji i cieszą się z kolejnego dnia pracy. Także wzmacnianie więzi rodzinnych sprawia, że pracownicy nie chodzą rozkojarzeni i nie gorzej pracują. Są to dochody obustronne, które doświadcza posiadacz dużej korporacji, która organizuje takie biesiady w Szczyrzynie czy okolicach, a również pracownicy, którzy w większości sytuacji za darmo posiadają zapewnioną rozrywkę. Zdarza się również, że takie imprezy są sponsorowane, zatem niskim kosztem można zorganizować po stronie korporacji taką imprezę. W Szczyrzynie jest wiele punktów widokowych albo również mniej atrakcyjnych , gdzie można taką imprezę zorganizować bez większego dylematu. Jeżeli już pracodawca nie ma zdolności w kwestii organizacji imprez muzycznych masowych, to można z powodzeniem zatrudnić specjalne korporacji , które się w tym specjalizują. Utworzoną one scenę, która będzie odpowiednia , a również dostarczy wszystkie nagłośnienie czy oświetlenie. Coraz więcej zespołów muzycznych ma również własny sprzęt, który ze spokojem będzie się nadawać na każdą imprezę. Warto natomiast dobrać odpowiednio osób albo samodzielnie zorganizować wydarzenie. Jednakże o ile nie robiliśmy nigdy takich imprezy , to może być z tym dość duży kłopot.

Ostatnio dodane usługi w Szczyrzynie

Często szukane frazy w tej lokalizacji