oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: limanowski

Pianoband

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Pianoband składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Szukacie zespołu na swoją imprezę ? Dobrze trafiliście!  Jesteśmy wykształconymi, młodymi muzykami... (orkiestra weselna wizytowka)

w okolicy Mszany Górnej

~1 km Mszana Dolna (0)
~4 km Niedźwiedź (0)
~6 km Kasinka Mała (0)
~7 km Kasina Wielka (0)
~9 km Lubomierz (0)
~10 km Jurków (0)
~10 km Lubień (0)
~11 km Rabka-Zdrój (0)
~11 km Trzemeśnia (0)
~12 km Skrzydlna (0)
~12 km Skomielna Biała (0)
~12 km Dobra (0)
~13 km Pcim (0)
~14 km Chabówka (0)
~14 km Wiśniowa (0)
~15 km Szczyrzyc (0)
~15 km Szczawa (0)
~15 km Wilkowisko (0)
~15 km Skawa (0)
~16 km Jodłownik (0)

kategorie

weselne Mszana Górna wodzirej Mszana Górna rockowe Mszana Górna ludowe Mszana Górna cygańskie Mszana Górna jazzowe Mszana Górna metalowe Mszana Górna disco polo Mszana Górna uliczne Mszana Górna biesiadne Mszana Górna orkiestra Mszana Górna nagłośnienie imprez Mszana Górna nauka gry na instrumentach Mszana Górna nauka tańca Mszana Górna

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie odpowiedniego zespołu. Pomimo tego, że teoretycznie ich wybór jest zupełnie spory, to wiele par posiada spory problem z tym, ażeby coś znaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Należy bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą mieć pozajmowane terminy dosłownie na kilkanaście miesięcy wprzód, zatem w praktyce zespołu powinno się szukać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego również warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Wielokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i w tym samym momencie robią rezerwację. W praktyce najlepsze weselne kapele dosłownie nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu posiadają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Mszanie Górnej

Często szukane frazy w tej lokalizacji