oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Małopolskie

Black Jack

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe biesiadne nagłośnienie imprez nauka gry na instrumentach

Gramy dla wszystkich? Dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą muzykę w profesjonalnym wydaniu. Black Jack występuje na koncertach, imprezach firmowych, bankietach, balach, eventach, weselach, studniówkach oraz na różnych innych imprezach. Posiadamy ogromne doświadczenie muzyczne i organizacyjno - obyczajowe.

Usługi muzyczne w pobliżu Brzeszczy

~18 km Bielsko-Biała (5)
~14 km Pszczyna (4)
~18 km Tychy (3)
~7 km Oświęcim (2)
~19 km Andrychów (2)
~12 km Kęty (1)
~1 km Przecieszyn (0)
~2 km Jawiszowice (0)
~5 km Wola (0)
~6 km Grojec (0)
~6 km Dankowice (0)
~7 km Wilamowice (0)
~7 km Miedźna (0)
~9 km Bojszowy (0)
~10 km Pisarzowice (0)

nauka gry na instrumentach Brzeszcze


nauka gry na instrumentach:

nauka gry na trąbce Brzeszczenauka gry na akordeonie Brzeszczelekcje gry na gitarze Brzeszczenauka gry na fortepianie Brzeszczenauka gry na saksofonie Brzeszczenauka gry na skrzypcach Brzeszcze
Nietypowa usługa artystyczna jaką jest niewątpliwie nauka gry na akordeonie Jest bardzo ciekawym pomysłem na urozmaicenie imprezy. Mieszkańcy Brzeszczy bardzo chętnie po pracy lub w czasie wolnym udają się do pobliskich miejsc gdzie można zaznać kultury. Niewątpliwie muzyka jest jednym z ważniejszych aspektów kultury, ponieważ Według naukowców ośrodki w mózgu odpowiedzialne za wyższe uczucia są bardzo aktywne podczas słuchania muzyki. Jest nawet powiedzenie, że muzyka łagodzi obyczaje, więc to pokazuje jak ważnym elementem ludzkiego życia kieruje muzyk. Oczywiście najlepsza muzyka płynie od osób, muzyków, którzy są zapatrzeni w muzykę i traktują ją z pasją oraz odpowiednim podejściem. Na pewno muzyk, który jest nastawiony tylko na zysk nie będzie miał łatwo. Oczywiście najlepsi muzycy w okolicach Brzeszczy zarabiają sporo, ale to wynika z ich ciężkiej pracy i wielkiej odpowiedzialności jaka na nich spoczywa podczas koncertu czy występu w Brzeszczach. Mieszkańcy Brzeszczy chętnie zobaczą kolejne usługi takie jak nauka gry na akordeonie , ponieważ muzyka jest świetnym ubogaceniem wolnego czasu ludzi.