oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Małopolskie

Black Jack

miniaturka zespołu

weselne wodzirej rockowe biesiadne nagłośnienie imprez nauka gry na instrumentach

Gramy dla wszystkich? Dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą muzykę w profesjonalnym wydaniu. Black Jack występuje na koncertach, imprezach firmowych, bankietach, balach, eventach, weselach, studniówkach oraz na różnych innych imprezach. Posiadamy ogromne doświadczenie muzyczne i organizacyjno - obyczajowe.

Usługi muzyczne w pobliżu Chełmka

~16 km Tychy (3)
~7 km Oświęcim (2)
~13 km Mysłowice (2)
~23 km Sosnowiec (2)
~21 km Alwernia (1)
~3 km Chełm Śląski (0)
~4 km Bobrek (0)
~4 km Libiąż (0)
~6 km Imielin (0)
~9 km Lędziny (0)
~10 km Włosienica (0)
~11 km Bieruń (0)
~11 km Bojszowy (0)
~11 km Jaworzno (0)
~13 km Przeciszów (0)
~13 km Grojec (0)

nauka gry na instrumentach Chełmek


nauka gry na instrumentach:

nauka gry na trąbce Chełmeknauka gry na akordeonie Chełmeklekcje gry na gitarze Chełmeknauka gry na fortepianie Chełmeknauka gry na saksofonie Chełmeknauka gry na skrzypcach Chełmek
Nietypowa usługa artystyczna jaką jest niewątpliwie nauka gry na fortepianie Jest bardzo ciekawym pomysłem na urozmaicenie imprezy. Mieszkańcy Chełmka bardzo chętnie po pracy lub w czasie wolnym udają się do pobliskich miejsc gdzie można zaznać kultury. Niewątpliwie muzyka jest jednym z ważniejszych aspektów kultury, ponieważ Według naukowców ośrodki w mózgu odpowiedzialne za wyższe uczucia są bardzo aktywne podczas słuchania muzyki. Jest nawet powiedzenie, że muzyka łagodzi obyczaje, więc to pokazuje jak ważnym elementem ludzkiego życia kieruje muzyk. Oczywiście najlepsza muzyka płynie od osób, muzyków, którzy są zapatrzeni w muzykę i traktują ją z pasją oraz odpowiednim podejściem. Na pewno muzyk, który jest nastawiony tylko na zysk nie będzie miał łatwo. Oczywiście najlepsi muzycy w okolicach Chełmka zarabiają sporo, ale to wynika z ich ciężkiej pracy i wielkiej odpowiedzialności jaka na nich spoczywa podczas koncertu czy występu w Chełmku. Mieszkańcy Chełmka chętnie zobaczą kolejne usługi takie jak nauka gry na fortepianie , ponieważ muzyka jest świetnym ubogaceniem wolnego czasu ludzi.