oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Przybysławic

~11 km Kraków (19)
~3 km Wielka Wieś (0)
~4 km Smardzowice (0)
~4 km Modlnica (0)
~4 km Zielonki (0)
~7 km Węgrzce (0)
~7 km Ojców (0)
~7 km Bolechowice (0)
~8 km Skała (0)
~8 km Zabierzów (0)
~9 km Minoga (0)
~11 km Balice (0)
~12 km Jerzmanowice (0)
~13 km Rudawa (0)
~15 km Słomniki (0)

kategorie

weselne Przybysławice wodzirej Przybysławice rockowe Przybysławice ludowe Przybysławice cygańskie Przybysławice jazzowe Przybysławice metalowe Przybysławice disco polo Przybysławice uliczne Przybysławice biesiadne Przybysławice orkiestra Przybysławice nagłośnienie imprez Przybysławice nauka gry na instrumentach Przybysławice nauka tańca Przybysławice

Organizacja każdej imprezy składa się z wielu elementów, a jednym z bardziej istotnych jest odpowiednie nagłośnienie. Bez tego dosłownie największa gwiazda występująca na estradzie pozostawi po sobie jedynie niezadowolenie uczestników. Dlatego też koniecznie trzeba odpowiednio zadbać o ten grunt, jeżeli już nie woli się zaliczyć spektakularnej wpadki. Fachowo przygotowane nagłośnienie imprez składa się z kilku części, których odpowiednie zestawienie w ogół daje finalny rezultat. Ogromne znaczenie posiadają przede wszystkim wzmacniacz i kolumny, to teraz ta para jest odpowiedzialna za to, że zostanie utworzony dźwięk o adekwatnej mocy. Parametry tej pary powinno się dobierać do wielkości imprezy, którą się planuje urządzić, a także do miejsca, gdzie będzie się ona odbywała. Oprócz samą głośnością dźwięku równie ważna jest także jego jakość, a także pokrycie na całkowitym obszarze wydarzenia. Do stosownego ustawienia poziomów poszczególnych sygnałów wykorzystuje się stoły mikserskie, które są dalszym ważnym elementem systemu nagłośnieniowego.

Ostatnio dodane usługi w Przybysławicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji

Zapytania użytkowników