oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: bocheński

Zespół Do Rana

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Zespół Do Rana składa się z 6 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół „Do Rana” uświetni dla państwa wszelkich imprez okolicznościowych, z najwyższą starannością o... (do rana bochnia cena)

EKG Music Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół EKG Music Band składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). EKG Music Band powstał w 2008 roku. Grupa występuje w składzie pięcioosobowym, grając muzykę wyłącznie... (ekg band bochnia na weselu)

w okolicy Tarnawy

~16 km Limanowa (1)
~4 km Łapanów (0)
~5 km Kamionna (0)
~5 km Trzciana (0)
~6 km Nowe Rybie (0)
~7 km Gruszów (0)
~7 km Jodłownik (0)
~8 km Zegartowice (0)
~8 km Żegocina (0)
~8 km Wilkowisko (0)
~9 km Sobolów (0)
~9 km Szczyrzyc (0)
~11 km Królówka (0)
~11 km Raciechowice (0)
~11 km Tymbark (0)
~11 km Gdów (0)
~11 km Skrzydlna (0)
~12 km Stadniki (0)
~12 km Dobra (0)
~12 km Niegowić (0)
~12 km Laskowa (0)
~14 km Rajbrot (0)
~14 km Wiśniowa (0)
~15 km Nowy Wiśnicz (0)
~15 km Łapczyca (0)

kategorie

weselne Tarnawa wodzirej Tarnawa rockowe Tarnawa ludowe Tarnawa cygańskie Tarnawa jazzowe Tarnawa metalowe Tarnawa disco polo Tarnawa uliczne Tarnawa biesiadne Tarnawa orkiestra Tarnawa nagłośnienie imprez Tarnawa nauka gry na instrumentach Tarnawa nauka tańca Tarnawa

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Tarnawy, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Tarnawy zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Tarnawie sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Tarnawy, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Ostatnio dodane usługi w Tarnawie

Często szukane frazy w tej lokalizacji