oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: limanowski

Pianoband

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Pianoband składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Szukacie zespołu na swoją imprezę ? Dobrze trafiliście!  Jesteśmy wykształconymi, młodymi muzykami... (orkiestra weselna wizytowka)

w okolicy Jodłownika

~15 km Limanowa (1)
~2 km Wilkowisko (0)
~3 km Szczyrzyc (0)
~4 km Skrzydlna (0)
~6 km Zegartowice (0)
~6 km Dobra (0)
~6 km Nowe Rybie (0)
~7 km Tarnawa (0)
~8 km Tymbark (0)
~8 km Kasina Wielka (0)
~8 km Wiśniowa (0)
~9 km Gruszów (0)
~10 km Raciechowice (0)
~10 km Kamionna (0)
~10 km Jurków (0)
~10 km Łapanów (0)
~12 km Trzciana (0)
~12 km Słopnice (0)
~13 km Stadniki (0)
~13 km Żegocina (0)
~15 km Gdów (0)
~15 km Laskowa (0)
~15 km Mszana Dolna (0)
~15 km Dobczyce (0)
~16 km Mszana Górna (0)

kategorie

weselne Jodłownik wodzirej Jodłownik rockowe Jodłownik ludowe Jodłownik cygańskie Jodłownik jazzowe Jodłownik metalowe Jodłownik disco polo Jodłownik uliczne Jodłownik biesiadne Jodłownik orkiestra Jodłownik nagłośnienie imprez Jodłownik nauka gry na instrumentach Jodłownik nauka tańca Jodłownik

Zbiór wielu muzyków o różnym profilu to aktualnie orkiestra. Można zatrudnić muzyków grajach w orkiestrze na imprezy o różnym profilu. W zależności od liczby gości i rodzaju imprezy można pokusić się o zatrudnienie orkiestry na imprezy liczne tj. wesela czy studniówki albo większe wydarzenia religijne czy polityczne. Wbrew pozorom orkiestra to głównie muzyka na żywo z szczegółami syntezującymi jak keyboard czy inne innowacyjne instrumenty muzyczne. Coraz w ogromnej liczbie przypadków widać orkiestry muzyczne , które posiadają w swoim repertuarze innowacyjne utwory jak również pasujące pod każdą imprezę czy wydarzenie. Jednym z wydarzeń są wesela, na które w znaczącej liczbie sytuacji są zatrudniane orkiestry. Sprawia to wzrost rangi wydarzenia, ponieważ w porównaniu do dja jest to znacznie więcej muzyków i prestiż rośnie. Niestety cena także, ale coś za coś i należy własną pracą zdecydować co warto wybrać. Według wielu fachowców muzyka na żywo jest bardzo lubiana przez mieszkańców Jodłownika, ponieważ dosłownie błędy z muzyce czy wokalu powodują, że goście weselni w Jodłowniku czują, że to muzyka na żywo. W czasach wszechobecnych odtwarzaczy mp3 czy radia muzyka odtwarzana jest na początku dziennym, a zespół muzyczny czy orkiestra stanowi bardzo miłą odmianę, która powoduje, że wesele jest znacznie przyjemniejsze dla gości i Pary Młodej, która widzi się świetnie bawiących gości. Niektórzy dosłownie twierdzą, że muzyka na weselu jest jednym z poważniejszych elementów i bez niej nie obejdzie się impreza, dosłownie gdy mamy w zanadrzu muzykę odtwarzaną, które jest mniej popularna na tego typu imprezach. Według muzyków na weselach są różni goście, dlatego warto zatrudnić odpowiednią orkiestrę weselną, która szybko poprowadzi imprezę do samego końca. Warto pamiętać, że profesjonalni muzycy nie piją alkoholu oprócz symboliczną lampką szampana na toast dla Pary Młodej. W dodatku warto wspomnieć, że alkohol podobnie jak u innych grup zawodowych powoduje, że wzrasta ryzyko wpadki czyli zwyczajnie obniżonych możliwości zespołu lub kompletnej ruiny linii melodycznej czy wokalu.

Ostatnio dodane usługi w Jodłowniku

Często szukane frazy w tej lokalizacji