oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Zabierzowa

~11 km Kraków (19)
~3 km Balice (0)
~3 km Bolechowice (0)
~5 km Modlnica (0)
~5 km Wielka Wieś (0)
~6 km Rudawa (0)
~8 km Liszki (0)
~8 km Przybysławice (0)
~8 km Zielonki (0)
~9 km Smardzowice (0)
~11 km Ojców (0)
~11 km Jerzmanowice (0)
~12 km Krzeszowice (0)
~12 km Węgrzce (0)
~12 km Rybna (0)
~13 km Tenczynek (0)
~13 km Skała (0)
~15 km Skawina (0)
~15 km Przeginia (0)

kategorie

weselne Zabierzów wodzirej Zabierzów rockowe Zabierzów ludowe Zabierzów cygańskie Zabierzów jazzowe Zabierzów metalowe Zabierzów disco polo Zabierzów uliczne Zabierzów biesiadne Zabierzów orkiestra Zabierzów nagłośnienie imprez Zabierzów nauka gry na instrumentach Zabierzów nauka tańca Zabierzów

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie stosownego zespołu. Mimo tego, że teoretycznie ich wybór jest całkowicie niemały, to wiele par ma niemały problem z tym, żeby coś odnaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą mieć pozajmowane terminy nawet na kilkanaście miesięcy wprzód, więc praktycznie zespołu należy poszukiwać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego także warto o tym pamiętać przy kształtowaniu wszystkiego. Niejednokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i zaraz robią rezerwację. Praktycznie najlepsze weselne kapele nawet nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu mają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Zabierzowie

Często szukane frazy w tej lokalizacji