oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: krakowski

Secret Band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Secret Band składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Secret Band to zespół 4 - osobowy z 20 letnim doświadczeniem scenicznym.    Obecnie z nową wokalistką... (secret band)

w okolicy Balic

~11 km Kraków (19)
~3 km Zabierzów (0)
~5 km Liszki (0)
~6 km Rudawa (0)
~6 km Bolechowice (0)
~6 km Modlnica (0)
~8 km Wielka Wieś (0)
~9 km Zielonki (0)
~11 km Rybna (0)
~11 km Przybysławice (0)
~12 km Skawina (0)
~12 km Smardzowice (0)
~12 km Krzeszowice (0)
~13 km Tenczynek (0)
~13 km Węgrzce (0)
~14 km Jerzmanowice (0)
~14 km Ojców (0)
~15 km Wielkie Drogi (0)

kategorie

weselne Balice wodzirej Balice rockowe Balice ludowe Balice cygańskie Balice jazzowe Balice metalowe Balice disco polo Balice uliczne Balice biesiadne Balice orkiestra Balice nagłośnienie imprez Balice nauka gry na instrumentach Balice nauka tańca Balice

Prawdopodobnie żadne wesele nie obejdzie się bez dobrej muzyki, przy które goście będą się mogli bawić do białego rana. Pary organizujące swoje śluby w większości wypadków decydują się na dwie opcje, czyli DJ-a lub najwyższej klasy orkiestrę. Oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety, oba także będą się znacznie różnić wydatkami, jakie powinno się na nie poświęcić. O ile chodzi o koszty, to zdecydowanie korzystniejszym wyjściem będzie DJ. Przede wszystkim z tego powodu, że całą imprezę obsługuje w pojedynkę, więc i zapłaty nie powinno się dzielić pomiędzy kilka osób. A tak w chwili obecnej muszą robić orkiestry weselne, gdyż w większości ich skład wynosi od trzech do sześciu muzyków, a czasem trafiają się jeszcze większe. W ogólności im zespół jest większy, tym mu powinno się więcej zapłacić, ale w zamian można się spodziewać de facto specjalistycznego grania, przy którym nogi same się będą rwały do tańca. A w końcu na weselu chodzi o to, by się perfekcyjnie bawić do białego rana, i w późniejszym czasie kilka lat wspominać tę fantastyczną imprezę.

Ostatnio dodane usługi w Balicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji