oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: będziński

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Strzyżowic

~14 km Katowice (23)
~13 km Chorzów (3)
~11 km Sosnowiec (2)
~7 km Będzin (1)
~11 km Świerklaniec (1)
~12 km Bytom (1)
~12 km Radzionków (1)
~2 km Psary (0)
~3 km Wojkowice (0)
~6 km Sączów (0)
~6 km Bobrowniki (0)
~7 km Mierzęcice (0)
~7 km Czeladź (0)
~8 km Tąpkowice (0)
~8 km Ożarowice (0)
~13 km Nakło (0)
~13 km Siewierz (0)

kategorie

weselne Strzyżowice wodzirej Strzyżowice rockowe Strzyżowice ludowe Strzyżowice cygańskie Strzyżowice jazzowe Strzyżowice metalowe Strzyżowice disco polo Strzyżowice uliczne Strzyżowice biesiadne Strzyżowice orkiestra Strzyżowice nagłośnienie imprez Strzyżowice nauka gry na instrumentach Strzyżowice nauka tańca Strzyżowice

Muzyka towarzyszy ludziom od bardzo dawna, będąc szalenie ważnym elementem naszego życia. Dla wielu osób stanowi również hobby, przy którym realizują oni spersonalizowane pasje i zainteresowania. Na dzień dzisiejszy nie posiada problemów z tym by grać na jakimś instrumencie, i właściwie każdy, kto wyłącznie będzie miał ochotę ma możliwość się tym zająć. Znacznie więcej sposobności jest także o ile chodzi o samą naukę, a to dzięki możliwościom jakie daje internet. Jeszcze kilkanaście lat temu chcąc się rzeczywiście nauczyć dobrze na czymś grać można było albo uczęszczać na jakieś lekcje, albo mozolnie własną pracą dochodzić do pewnych rzeczy przykładowo używając nielicznych książek. Na dzień dzisiejszy w sieci bez problemów można znaleźć bez liku kursów i poradników, dzięki którym nauka gry na instrumentach jest znacznie łatwiejsza i możliwa we własnym zakresie w lokalu. Z pewnością powinno się posiadać świadomość tego, że chcąc się dobrze nauczyć na czymś grać trzeba będzie temu poświęcić dość dużo czasu. I nie posiada tu znaczenia, czy się będzie uczyć własną pracą, czy chodzić na zorganizowane lekcje.

Ostatnio dodane usługi w Strzyżowicach

Często szukane frazy w tej lokalizacji