oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: będziński

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Psar

~14 km Katowice (23)
~14 km Chorzów (3)
~10 km Sosnowiec (2)
~6 km Będzin (1)
~14 km Świerklaniec (1)
~14 km Bytom (1)
~15 km Radzionków (1)
~2 km Strzyżowice (0)
~5 km Wojkowice (0)
~7 km Mierzęcice (0)
~7 km Czeladź (0)
~8 km Sączów (0)
~8 km Bobrowniki (0)
~10 km Ożarowice (0)
~10 km Tąpkowice (0)
~12 km Siewierz (0)
~15 km Nakło (0)

kategorie

weselne Psary wodzirej Psary rockowe Psary ludowe Psary cygańskie Psary jazzowe Psary metalowe Psary disco polo Psary uliczne Psary biesiadne Psary orkiestra Psary nagłośnienie imprez Psary nauka gry na instrumentach Psary nauka tańca Psary

Organizacja każdej imprezy składa się z wielu elementów, a jednym z ważniejszych jest odpowiednie nagłośnienie. Bez tego dosłownie największa gwiazda występująca na estradzie pozostawi po sobie wyłącznie niezadowolenie uczestników. Dlatego także koniecznie powinno się odpowiednio zadbać o ten teren, o ile nie pragnie się zaliczyć spektakularnej wpadki. Profesjonalnie zrobione nagłośnienie imprez składa się z paru części, których odpowiednie zestawienie w ogół daje finalny rezultat. Ogromne znaczenie posiadają głównie wzmacniacz i kolumny, to w tej chwili ta para jest odpowiedzialna za to, że zostanie stworzony dźwięk o stosownej mocy. Parametry tej pary trzeba dobierać do wielkości imprezy, którą się planuje urządzić, a też do miejsca, gdzie będzie się ona odbywała. Oprócz samą głośnością dźwięku równie ważna jest też jego jakość, a też pokrycie na zypełnym obszarze wydarzenia. Do odpowiedniego ustawienia poziomów poszczególnych sygnałów wykorzystuje się stoły mikserskie, które są kolejnym ważnym elementem systemu nagłośnieniowego.

Ostatnio dodane usługi w Psarach

Często szukane frazy w tej lokalizacji