oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Będzina

~9 km Katowice (22)
~12 km Chorzów (3)
~4 km Sosnowiec (2)
~13 km Mysłowice (2)
~15 km Bytom (1)
~4 km Czeladź (0)
~6 km Psary (0)
~7 km Strzyżowice (0)
~7 km Wojkowice (0)
~11 km Bobrowniki (0)
~13 km Mierzęcice (0)
~13 km Sączów (0)
~15 km Tąpkowice (0)

kategorie

weselne Będzin wodzirej Będzin rockowe Będzin ludowe Będzin cygańskie Będzin jazzowe Będzin metalowe Będzin disco polo Będzin uliczne Będzin biesiadne Będzin orkiestra Będzin nagłośnienie imprez Będzin nauka gry na instrumentach Będzin nauka tańca Będzin

Wesele bez odpowiedniej muzyki to nie jest prawdziwe wesele - takie zdanie zapewne będzie miała znakomita większość par organizujących ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. W końcu wszakże trzeba się na nim perfekcyjnie bawić, a przy rozmowach cioć i wujków raczej dobrej zabawy nie będzie. Dlatego też na większości wesel jakaś muzyka się pojawia, czy to pod postacią kapeli grającej na żywo, czy DJ-a puszczającego znane utwory muzyczne. Oba te rozwiązania mają spersonalizowane zalety i wady, między innymi powiązane z kosztami. Zespoły muzyczne na wesele składają się w wielu wypadkach z kilku osób, generalnie im skład grupy jest większy, tym więcej trzeba za usługę zapłacić. Natomiast w zamian dostaje się kilka godzin muzyki granej na żywo, a także mnóstwo zabaw i konkursów. W wypadku zamawiania DJ-a do opłacenia będzie jedynie jedna osoba, więc z całą pewnością będzie to znacznie tańsze rozwiązanie. Kolejnym jego plusem będzie to, że wszystkie puszczane przeboje będą oryginalne, więc nie będzie obaw, że zostaną źle przez kogoś zaśpiewane.

Ostatnio dodane usługi w Będzinie

ostatnio dodane filmy w Będzinie

Często szukane frazy w tej lokalizacji