oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: będziński

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Mierzęcic

~13 km Będzin (1)
~13 km Świerklaniec (1)
~15 km Poręba (1)
~6 km Ożarowice (0)
~7 km Sączów (0)
~7 km Strzyżowice (0)
~7 km Psary (0)
~7 km Siewierz (0)
~8 km Tąpkowice (0)
~11 km Wojkowice (0)
~12 km Bobrowniki (0)
~14 km Czeladź (0)
~15 km Nakło (0)

kategorie

weselne Mierzęcice wodzirej Mierzęcice rockowe Mierzęcice ludowe Mierzęcice cygańskie Mierzęcice jazzowe Mierzęcice metalowe Mierzęcice disco polo Mierzęcice uliczne Mierzęcice biesiadne Mierzęcice orkiestra Mierzęcice nagłośnienie imprez Mierzęcice nauka gry na instrumentach Mierzęcice nauka tańca Mierzęcice

W ostatnich latach pomimo niżu demograficznego dobrzy muzycy z Mierzęcic, którzy obsługują takie imprezy okolicznościowe jak koncerty, festyny, wesela, studniówki, zabawy taneczne, imprezy firmowe i inne wydarzenia muzyczne są niezwykle potrzebni. Sporo okolicznych restauracji z Mierzęcic zaprasza zespoły muzyczne i grupy muzyczne do gry w ich lokalu , oczywiście za odpowiednią opłatą. Goście w restauracji są zadowoleni, zespół oraz właściciel , czyli wszyscy mają zysk. Kultura w formie rozpowszechniania tradycji jest bardzo widoczna na południu kraju, gdzie występują kapele góralskie, które swoją formą w postaci ubioru i śpiewu obudzą każdego strudzonego wędrowca szlaków górskich. O ile na południu kapela góralska nie jest wielkim wydarzeniem, to na północy kraju już tak, z wiadomych przyczyn. W Mierzęcicach sporo muzyków jest świetnie predysponowanych do prowadzenia imprez , nie tylko w formie muzycznej, ale i także w formie zabaw, które są mile widziane na weselu czy innej imprezie okolicznościowej. Według statystyk wbrew obiegowej opinii wielką popularnością cieszy się muzyka disco polo, której chociaż fragmenty utworów muszą się znaleźć na weselu czy biesiadzie. Jak widać muzyk z Mierzęcic, który pasjonuje się tą dziedziną ma pełne ręce roboty, ponieważ początki zwykle bywają trudne. Na początku zniechęca się wielu muzyków, ponieważ sama nauka teorii , potem praktyka gry na instrumencie nastręcza dużo problemów. Warto w momencie stagnacji zacząć lekcję gry na instrumentach u starszych kolegów, którzy czasami prowadzą darmowe ogniska muzyczne, jednakże jak to bywa w każdej dziedzinie czasami warto zapłacić i cieszyć się lepszą jakością usług.

Ostatnio dodane usługi w Mierzęcicach