oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: będziński

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Mierzęcic

~13 km Będzin (1)
~13 km Świerklaniec (1)
~15 km Poręba (1)
~6 km Ożarowice (0)
~7 km Sączów (0)
~7 km Strzyżowice (0)
~7 km Psary (0)
~7 km Siewierz (0)
~8 km Tąpkowice (0)
~11 km Wojkowice (0)
~12 km Bobrowniki (0)
~14 km Czeladź (0)
~15 km Nakło (0)

kategorie

weselne Mierzęcice wodzirej Mierzęcice rockowe Mierzęcice ludowe Mierzęcice cygańskie Mierzęcice jazzowe Mierzęcice metalowe Mierzęcice disco polo Mierzęcice uliczne Mierzęcice biesiadne Mierzęcice orkiestra Mierzęcice nagłośnienie imprez Mierzęcice nauka gry na instrumentach Mierzęcice nauka tańca Mierzęcice

Poszukując zespołu na wesele trzeba zwrócić uwagę na wiele poważnych spraw. Pierwsza rzecz to dostępne terminy, najlepsze kapele mogą je mieć pozajmowane dosłownie na kilka miesięcy wprzód, zatem trzeba to mieć na uwadze w czasie ustalania terminów. Kolejną sprawą są koszty, jakie będzie trzeba na to przeznaczyć. Ogólnie rzecz biorąc zasada jest taka, że im zespoły muzyczne mają więcej członków, tym koszty ich usługi są wyższe. Dlatego także optymalnym rozwiązaniem będzie kapela składająca się z trzech do pięciu muzyków, raczej trzeba unikać zespołów jedno i dwuosobowych, bowiem różnie ma możliwość być z ich jakością. Przed zapłaceniem zaliczki koniecznie trzeba wybranej kapeli posłuchać, najlepiej jeśli się uda obejrzeć firm z jakiejś uroczystości, którą obsługiwała. Pozwoli to narzeczonym zorientować się, czy styl grania i rodzaj muzyki będzie im odpowiadał, a również jak cała impreza jest prowadzona. Sama muzyka jest bowiem ważna, niemniej jednak od zespołu będzie się także oczekiwać organizacji zabawy poprzez całą noc, dlatego także i na to warto zwrócić własną uwagę.

Ostatnio dodane usługi w Mierzęcicach