oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: będziński

NA MAXA

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół NA MAXA składa się z 4 członków zespołu (wokal damsko/męski). Zespół muzyczny NA MAXA   zajmuje się obsługą muzyczno-konferansjerską imprez okolicznościowych(wesela... (zespół muzyczny na maxa)

w okolicy Wojkowic Kościelnych

~15 km Sosnowiec (2)
~11 km Będzin (1)
~12 km Poręba (1)
~6 km Siewierz (0)
~6 km Mierzęcice (0)
~7 km Psary (0)
~9 km Strzyżowice (0)
~12 km Sączów (0)
~12 km Ożarowice (0)
~12 km Wojkowice (0)
~13 km Łazy (0)
~13 km Tąpkowice (0)
~14 km Czeladź (0)
~15 km Bobrowniki (0)
~15 km Niegowonice (0)

kategorie

weselne Wojkowice Kościelne wodzirej Wojkowice Kościelne rockowe Wojkowice Kościelne ludowe Wojkowice Kościelne cygańskie Wojkowice Kościelne jazzowe Wojkowice Kościelne metalowe Wojkowice Kościelne disco polo Wojkowice Kościelne uliczne Wojkowice Kościelne biesiadne Wojkowice Kościelne orkiestra Wojkowice Kościelne nagłośnienie imprez Wojkowice Kościelne nauka gry na instrumentach Wojkowice Kościelne nauka tańca Wojkowice Kościelne

Jednym z bardziej poważnych wydatków, jakie należy zaplanować w czasie organizacji wesela, jest muzyka. Generalnie pary wybierają pomiędzy DJ-ami a zespołami weselnymi, jeżeli już chodzi o koszty kategorycznie będzie natomiast wygrywać pierwsze rozwiązanie. Jednakże grająca na żywo orkiestra weselna zapewni jedyną w swoim stylu atmosferę, a w końcu wesele robi się raz w życiu. Dlatego także kilka par wybiera natomiast opcję z zespołem, nawet jeżeli już będą musiały za to więcej zapłacić. Generalnie koszt wynajęcia kapeli w znacznym stopniu uzależniony będzie od ilości grających w niej muzyków. W przypadku DJ-a do opłacenia będzie jedna osoba, przy kapeli takich ludzi może być nawet pięć czy sześć, więc różnice są dość spore. W czasie ustalania szczegółów warto się także dowiedzieć, czy zaproponowana stawka obejmuje granie do końca imprezy, czy tylko do określonej godziny. Warto o tym pamiętać, jeżeli już się w pewnej chwili nie woli zostać zaskoczonym kolejnymi kilkuset złotymi do wydania, gdyż niektórzy goście posiadają jeszcze ochotę na zabawę.

Ostatnio dodane usługi w Wojkowicach Kościelnych

Często szukane frazy w tej lokalizacji