oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: legionowski

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Jabłonny

~3 km Legionowo (1)
~14 km Marki (1)
~4 km Chotomów (0)
~5 km Łomianki (0)
~8 km Skrzeszew (0)
~8 km Wieliszew (0)
~9 km Nieporęt (0)
~11 km Izabelin (0)
~11 km Białobrzegi (0)
~12 km Zegrze (0)
~12 km Czosnów (0)
~14 km Stare Babice (0)

kategorie

weselne Jabłonna wodzirej Jabłonna rockowe Jabłonna ludowe Jabłonna cygańskie Jabłonna jazzowe Jabłonna metalowe Jabłonna disco polo Jabłonna uliczne Jabłonna biesiadne Jabłonna orkiestra Jabłonna nagłośnienie imprez Jabłonna nauka gry na instrumentach Jabłonna nauka tańca Jabłonna

Doświadczone zespoły na wesele bardzo cenią swoje usługi zważywszy na fakt, że musieli poświęcić sporo czasu na naukę gry na instrumentach muzycznych. Jest to standardowe, że firmy, które prezentują wysoki poziom usług są droższe. Jeżeli już zamierzamy duże wesele warto zamówić pełną kapele z miejscowości Jabłonna. Oczywiście zespół muzyczny można tylko określić grupę ludzi od 3. Zdarza się (niekiedy w Jabłonna), że firma posiadając dwie mężczyźni i kobiety określa się mianem zespołu. Jest to nieprawda natomiast niczego takiego nie wyszukają Wy na naszych portalach.

Ostatnio dodane usługi w Jabłonnie

Często szukane frazy w tej lokalizacji