oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: legionowski

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Wieliszewa

~5 km Legionowo (1)
~4 km Zegrze (0)
~4 km Nieporęt (0)
~4 km Skrzeszew (0)
~5 km Białobrzegi (0)
~7 km Chotomów (0)
~8 km Jabłonna (0)
~9 km Serock (0)
~10 km Stare Załubice (0)
~14 km Łomianki (0)
~14 km Radzymin (0)
~14 km Czarna Góra (0)
~15 km Kuligów (0)
~15 km Dzierżenin (0)

kategorie

weselne Wieliszew wodzirej Wieliszew rockowe Wieliszew ludowe Wieliszew cygańskie Wieliszew jazzowe Wieliszew metalowe Wieliszew disco polo Wieliszew uliczne Wieliszew biesiadne Wieliszew orkiestra Wieliszew nagłośnienie imprez Wieliszew nauka gry na instrumentach Wieliszew nauka tańca Wieliszew

W Polsce istnieje bardzo silna tradycja organizowania wesel, na które zaprasza się niemało gości weselnych. Jest to piękny zwyczaj i prawie każdy detal jest ważny. Zacząwszy od gastronomii i przygotowanych posiłków, wystroju Sali weselnej w okolicy Wieliszewa a też wielu elementów drobnych , ale bardzo ważnym elementem jest oprawa muzyczna. Goście weselni najlepiej bawią się na weselu gdzie jest zespół weselny z okolic Wieliszewa , grający muzykę na żywo. Muzyka odtwarzana na przykład. oferowana poprzez dj i niektóre mniejsze zespoły weselne jest gorsza, ponieważ ludzi w dobie sztuczności i powszechnych odtwarzaczy mp3, mogą uruchomić ulubiony utwór za jednym kliknięciem. W przypadku muzyki na żywo goście weselni są kompletnie wybici z rytmu i cieszą się nawet gdy wokalistka popełni drobny błąd, ponieważ tak jak wskazano wcześniej, muzyka na żywo jest o wiele bardziej lubiana poprzez gości weselnych jak i ludzkość. Ze stuprocentową pewnością utwory studyjne muszą być pozbawione wszelkich błędów wokalu i instrumentów, ale mieszkańcy Wieliszewa cenią sobie oryginalność i starania muzyków do tego , by muzyka była . Pojawia się też nowy trend w muzyce, który pokazuje, że niektórzy artyści specjalnie dodają do utworów studyjnych usterki, by muzyka była bardziej wiarygodna, szczególnie widać ten trend w muzyce jazzowej, który przybyła z Usa i niektóre zespoły jazzowe grają już w Wieliszewiu i okolicach, dlatego muzycy są tutaj tak bardzo poszukiwani i chętnie przyjmowani, ponieważ Wieliszewa to bardzo kulturalna miejscowość i mieszkańcy lubią bawić się w rytmach własnej ulubionej muzyki.

Ostatnio dodane usługi w Wieliszewiu

Często szukane frazy w tej lokalizacji