oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Legionowa

~13 km Marki (1)
~3 km Jabłonna (0)
~4 km Chotomów (0)
~5 km Wieliszew (0)
~6 km Nieporęt (0)
~6 km Skrzeszew (0)
~8 km Białobrzegi (0)
~8 km Zegrze (0)
~8 km Łomianki (0)
~14 km Serock (0)
~14 km Czarna Góra (0)
~14 km Stare Załubice (0)
~14 km Izabelin (0)
~15 km Czosnów (0)
~15 km Radzymin (0)

kategorie

weselne Legionowo wodzirej Legionowo rockowe Legionowo ludowe Legionowo cygańskie Legionowo jazzowe Legionowo metalowe Legionowo disco polo Legionowo uliczne Legionowo biesiadne Legionowo orkiestra Legionowo nagłośnienie imprez Legionowo nauka gry na instrumentach Legionowo nauka tańca Legionowo

Ślub przeżywa się docelowo raz w życiu (pomińmy fakt, że nierzadko jest całkiem inaczej) dlatego trzeba postarać się aby impreza odbyła się bez żadnych problemów. nasza strona para się pomocą w zakresie doboru zespołów muzycznych z Twojej miejscowości czyli Legionowo. Na stronie znajdziesz demo m.in. orkiestry weselne Legionowo czy także zespoły muzyczne na wesele Legionowo… Świetna wyszukiwarka pozwoli Wszyscy ludzie wyselekcjonowanie adekwatnej korporacji tak aby twoje wesele w Legionowo było niezapomniane!

Ostatnio dodane usługi w Legionowie

Często szukane frazy w tej lokalizacji