oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: legionowski

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Białobrzegu

~8 km Legionowo (1)
~13 km Marki (1)
~1 km Nieporęt (0)
~2 km Zegrze (0)
~5 km Wieliszew (0)
~6 km Stare Załubice (0)
~7 km Serock (0)
~9 km Radzymin (0)
~9 km Czarna Góra (0)
~10 km Skrzeszew (0)
~11 km Kuligów (0)
~11 km Jabłonna (0)
~11 km Chotomów (0)
~14 km Dzierżenin (0)
~15 km Kobyłka (0)
~15 km Wola Rasztowska (0)

kategorie

weselne Białobrzegi wodzirej Białobrzegi rockowe Białobrzegi ludowe Białobrzegi cygańskie Białobrzegi jazzowe Białobrzegi metalowe Białobrzegi disco polo Białobrzegi uliczne Białobrzegi biesiadne Białobrzegi orkiestra Białobrzegi nagłośnienie imprez Białobrzegi nauka gry na instrumentach Białobrzegi nauka tańca Białobrzegi

Na rynku usług muzycznych istnieje bardzo wiele zespołów muzycznych jednak nie zawsze są one odpowiednie na jedne z najważniejszych imprez w życiu człowieka – wesela, ślubu. Pary Młode posiadają w dzisiejszym czasie sposobność zatrudnienia konsultanta weselnego, który zajmie się organizacją za nas! Jest to bardzo wygodne ale drogie i nie prawie każdy może sobie na to pozwolić. W pewnych sytuacjach stawki są na tyle wysokie, że za tą kwotę można ażeby zatrudnić dwa zespoły. Różnica taka stwarza, że Pary Młode niechętnie korzystają z konsultanta ślubnego. Jedynie najbogatsze Pary mogą się na taki luksus zdecydować. Konsultant wybierze za nas zespół muzyczny na wesele Białobrzegi jednak niekoniecznie jego wybór spodoba się nam. A jest to wieczór dla nas i warto o tym pamiętać. Przyszłe Pary Młode przeważnie chcą na siłę mieć perfekcyjne wesele. Nic nie jest doskonałe, zawsze wychodzą jakieś dylematy dlatego powinno się już na samym początku organizacji nie przyjmować tego błędnego założenia. Orkiestry weselne Białobrzegi znane są z specjalistyczności jednak wyszukają się także takie, które nigdy nie powinny zobaczyć mikrofonu. W pewnych sytuacjach zespół na wesele Białobrzegi wydaje się fachowy jednakże na weselu nadużywa naszej gościnności lub pije alkohol w trakcie muzykowania. Takie zachowanie nie jest godne zespołu muzycznego dlatego warto mieć zapisy w umowie, którą będziemy podpisywać z zespołem weselnym Białobrzegi aby się zabezpieczyć.

Ostatnio dodane usługi w Białobrzegach

Często szukane frazy w tej lokalizacji