oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: legionowski

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Nieporętu

~6 km Legionowo (1)
~13 km Marki (1)
~1 km Białobrzegi (0)
~3 km Zegrze (0)
~4 km Wieliszew (0)
~8 km Stare Załubice (0)
~9 km Serock (0)
~9 km Skrzeszew (0)
~9 km Jabłonna (0)
~10 km Chotomów (0)
~10 km Radzymin (0)
~10 km Czarna Góra (0)
~13 km Kuligów (0)
~14 km Łomianki (0)
~15 km Kobyłka (0)
~15 km Dzierżenin (0)

kategorie

weselne Nieporęt wodzirej Nieporęt rockowe Nieporęt ludowe Nieporęt cygańskie Nieporęt jazzowe Nieporęt metalowe Nieporęt disco polo Nieporęt uliczne Nieporęt biesiadne Nieporęt orkiestra Nieporęt nagłośnienie imprez Nieporęt nauka gry na instrumentach Nieporęt nauka tańca Nieporęt

Celem portalu kapele-na-wesele.pl jest zgromadzenie zespołów grających na weselach. Uświadamiamy sobie, że przyszłe Pary Młode nie mają prosto zdecydować się czy mają zatrudnić dj na wesele czy także zespół muzyczny na wesele Nieporęt a co dopiero zdecydować sięna konkretną korporację. Na mojej stronie znajduje się także spis poradników jak nie dac się oszukać. Podpisanie umowy nie oznacza zapewnień, że będzie ot udane wesele dlatego warto przejrzeć umowę z korporacją orkiestry weselne Nieporęt. Zespół muzyczny na wesele Nieporęt ma możliwość nie stawić się na weselu niemniej jednak pomimo wszystko odda zaliczkę. Jednak w takim wypadku Pary Młode mają problem wynikający z tego, że ciężko odkryć nowy zespół muzyczny na wesele Nieporęt w tak krótkim czasie. Profesjonalne zespoły weselne Nieporęt rezerwuje się nawet z rocznym wyprzedzeniem! (minimum). Tak wygląda sytuacja na rynku zespołów muzycznych. W mazowieckim nie jest przeciwnie i na właściwie każdy kroku trzeba się pilnować pomimo, że znamy przykładowo. jednego z członków zespołu. Na pocieszenie dodamy, że oszustwa zdarzają się w zdecydowanej mniejszości przypadków jednak warto posiadać je na uwadze ponieważ wesele to jedno z najważniejszych imprez w życiu! żadna osoba z Par Młodych nie chce żeby skończyło się fiaskiem bo tak w tej chwili kończą wesela z marną oprawą muzyczną , a ponadto brakiem dobrego wodzireja, który będzie bawił gości. Pamiętajmy, że goście nie w każdym momencie są skłonni do samodzielnej zabawy stąd profesja wodzireja jest szalenie trudna i ma na celu pomóc zespołom weselnym z Nieporęt poprowadzić udane wesele.

Ostatnio dodane usługi w Nieporęcie

Często szukane frazy w tej lokalizacji