oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: legionowski

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Zegrza Południowego

~7 km Legionowo (1)
~15 km Marki (1)
~1 km Zegrze (0)
~2 km Nieporęt (0)
~2 km Białobrzegi (0)
~3 km Wieliszew (0)
~7 km Serock (0)
~7 km Skrzeszew (0)
~7 km Stare Załubice (0)
~10 km Chotomów (0)
~10 km Jabłonna (0)
~11 km Radzymin (0)
~12 km Kuligów (0)
~12 km Czarna Góra (0)
~13 km Dzierżenin (0)
~15 km Łomianki (0)

kategorie

weselne Zegrze Południowe wodzirej Zegrze Południowe rockowe Zegrze Południowe ludowe Zegrze Południowe cygańskie Zegrze Południowe jazzowe Zegrze Południowe metalowe Zegrze Południowe disco polo Zegrze Południowe uliczne Zegrze Południowe biesiadne Zegrze Południowe orkiestra Zegrze Południowe nagłośnienie imprez Zegrze Południowe nauka gry na instrumentach Zegrze Południowe nauka tańca Zegrze Południowe

Jednym z nieodzownych elementów w czasie weselnych przygotowań jest znalezienie stosownego zespołu. Mimo tego, że teoretycznie ich wybór jest zupełnie spory, to kilka par ma spory problem z tym, żeby coś odnaleźć. W części przypadków wynika to ze zbyt późnego zabrania się za szukanie. Powinno się bowiem pamiętać o tym, że popularne i dobrze grające kapele weselne mogą posiadać pozajmowane terminy dosłownie na kilkanaście miesięcy wprzód, zatem w praktyce zespołu należy poszukiwać w tym samym czasie co sali. Im termin do wesela będzie krótszy, tym szanse na dobrze grającą kapelę maleją, dlatego również warto o tym pamiętać przy planowaniu wszystkiego. Wielokrotnie zdarzają się przypadki, że para planująca za jakiś czas się poślubią bawi się na innym weselu, spodoba im się grana muzyka i zaraz robią rezerwację. Praktycznie najlepsze weselne kapele dosłownie nie muszą się specjalnie ogłaszać. Opinie o ich profesjonalizmie i jakości rozchodzą się pocztą pantoflową, i dzięki temu mają grafik wypełniony na długie miesiące.

Ostatnio dodane usługi w Zegrzu Południowym