oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)
Wynik rozszerzony do: legionowski

Piąta Muza

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół Piąta Muza składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). Piąta Muza to żywiołowy, pięcioosobowy zespół coverowy. W aktualnym składzie gra od 2005 roku. Skład:... (zespoły weselne)

w okolicy Zegrza

~8 km Legionowo (1)
~2 km Białobrzegi (0)
~3 km Nieporęt (0)
~4 km Wieliszew (0)
~5 km Serock (0)
~6 km Stare Załubice (0)
~9 km Skrzeszew (0)
~11 km Kuligów (0)
~11 km Radzymin (0)
~11 km Chotomów (0)
~12 km Jabłonna (0)
~12 km Czarna Góra (0)
~12 km Dzierżenin (0)

kategorie

weselne Zegrze wodzirej Zegrze rockowe Zegrze ludowe Zegrze cygańskie Zegrze jazzowe Zegrze metalowe Zegrze disco polo Zegrze uliczne Zegrze biesiadne Zegrze orkiestra Zegrze nagłośnienie imprez Zegrze nauka gry na instrumentach Zegrze nauka tańca Zegrze

Wesele bez adekwatnej muzyki to nie jest prawdziwe wesele - takie zdanie zapewne będzie miała większość par organizujących ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. W końcu wszak należy się na nim perfekcyjnie bawić, a przy rozmowach cioć i wujków raczej dobrej zabawy nie będzie. Dlatego także na większości wesel jakaś muzyka się pojawia, czy to pod postacią kapeli grającej na żywo, czy DJ-a puszczającego znane utwory muzyczne. Oba te rozwiązania mają własne zalety i wady, między innymi związane z kosztami. Zespoły muzyczne na wesele składają się częściej z kilku osób, ogólnie rzecz biorąc im skład grupy jest większy, tym więcej należy za usługę zapłacić. Jednak w zamian dostaje się wiele godzin muzyki granej na żywo, a też pełno zabaw i konkursów. W sytuacji zamawiania DJ-a do opłacenia będzie wyłącznie jedna osoba, zatem z pewnością będzie to znacznie tańsze rozwiązanie. Następnym jego plusem będzie to, że wszelkie puszczane przeboje będą oryginalne, zatem nie będzie obaw, że zostaną źle poprzez kogoś zaśpiewane.

Ostatnio dodane usługi w Zegrzu

Często szukane frazy w tej lokalizacji