oprawa muzyczna na uroczystości okolicznościowe (wesele, studniówka, urodziny, bankiet firmowy, koncerty)

babylon-band

miniaturka zespołu

weselne nagłośnienie imprez

Zespół babylon-band składa się z 5 członków zespołu (wokal damsko/męski). BABYLON-BAND to zespół muzyczny 5 os. (wokalistka). Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel,... (babylon band)

w okolicy Krakowa

~6 km Zielonki (0)
~6 km Węgrzce (0)
~8 km Modlnica (0)
~11 km Przybysławice (0)
~11 km Balice (0)
~11 km Zabierzów (0)
~12 km Wieliczka (0)
~12 km Wielka Wieś (0)
~12 km Liszki (0)
~12 km Skawina (0)
~13 km Węgrzce Wielkie (0)
~14 km Bolechowice (0)
~14 km Mogilany (0)
~15 km Kocmyrzów (0)
~15 km Smardzowice (0)

kategorie

weselne Kraków wodzirej Kraków rockowe Kraków ludowe Kraków cygańskie Kraków jazzowe Kraków metalowe Kraków disco polo Kraków uliczne Kraków biesiadne Kraków orkiestra Kraków nagłośnienie imprez Kraków nauka gry na instrumentach Kraków nauka tańca Kraków

Wesele bez stosownej muzyki to nie jest prawdziwe wesele - takie zdanie zapewne będzie miała zdecydowana większość par organizujących ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. W końcu wszakże należy się na nim idealnie bawić, a przy rozmowach cioć i wujków raczej dobrej zabawy nie będzie. Dlatego też na większości wesel jakaś muzyka się pojawia, czy to pod postacią kapeli grającej na żywo, czy DJ-a puszczającego znane utwory muzyczne. Oba te rozwiązania mają własne zalety i wady, między innymi związane z kosztami. Zespoły muzyczne na wesele składają się częściej z kilku ludzi, w ogóle im skład grupy jest większy, tym więcej należy za usługę zapłacić. Natomiast w zamian dostaje się kilka godzin muzyki granej na żywo, a także multum zabaw i konkursów. W przypadku zamawiania DJ-a do opłacenia będzie tylko jedna osoba, zatem z całą pewnością będzie to znacznie tańsze rozwiązanie. Dalszym jego plusem będzie to, że wszelkie puszczane przeboje będą oryginalne, zatem nie będzie obaw, że zostaną źle przez kogoś zaśpiewane.

Ostatnio dodane usługi w Krakowie

ostatnio dodane filmy w Krakowie

Często szukane frazy w tej lokalizacji